Doporučujeme

Vesuv

Tato nevšední kytice je tou nejlepší volbou pro vyjímečnou ženu. Neotřelé spojení růží, gerber a orchidejí je vhodným dárkem pro jakoukoliv slavnostní příležitost. Vybírat můžete ze dvou velikostí a můžete také využít možnosti rozvozu po celé Praze.


Kytice slunečnic

V jednoduchosti je krása, přesně taková je tato exkluzivní kytice složená z nádherných velkých slunečnic, které jsou doplněny zelenou trávou. Tato kytice se hodí pro všechno možné příležitosti a bude ozdobou každého slavnostně prostřeného stolu.


Liliana

Nádherná léto navozující kytice v růžovo bílé barvě. Je složena z gerber, alstromérií a chryzantém. Pokud chcete udělat své ženě radost, neváhejte a kupte jí právě tuto krásnou květinu. Působí velice něžně a romanticky.


Melissa

Tradiční pestře míchaná kytice z růžových královských lilií, gerber a rudých růží doplněná zelení, jež dokresluje její něžný půvab a radostný vzhled. Zahřeje srdce každé ženy a vybírat můžete ze 3 různých velikostí.


Mia

Romantická kytice Mia obsahuje bílé frézie a růžové růže, které jsou doplněny zelení. Můžete vybírat ze tří velikostních variant. Hodí se pro všechny více či méně důležité příležitosti. Potěší každou ženu pro svou jemnost a čistotu.


Monika

Optimistická kytice Monika obsahuje 45 bílých a rudých růží, které jsou doplněny trávou. Hodí se pro zvláštní příležitosti jako je např. nějaké kulaté výročí nebo narození dítěte. V její jednoduchosti je krása. Vyjadřuje lásku, exklusivitu a smyslnost.


Chloé

Nádherná kytice ze 24 červených růží ve tvaru vzestupné pyramidy otevře srdce každé ženy. Se svou výškou 60 cm je to nádherný a luxusní dárek vhodný pro zvláštní příležitosti. Touto květinou si ostudu rozhodně neuděláte.


Cherr

Exklusivní kytice složená z růžových gerber, růží a bílých orchidejí doplněná zelení. Vložena je do vodního balení, které zaručuje, že vydrží dlouhý čas čerstvá. Je vhodná jako ozdoba Vašeho stolu při různých slavnostních příležitostech.Laser-shop.cz - prodej laserové techniky a příslušenství
Kytice on-line - květinové studio Daniela Fleur
Czechstav - portál o stavebnictví

Chcete zde mít reklamu?
Napište nám!
propagace@praha-rozvoz-kvetin.cz